Функцію задано формулою у = 4(2х – 3) – 3(- 0,5х – 2). Знайти значення аргументу, при якому

відповідне значення функції у 2 рази менше за нього

Ответы на вопрос

Отвечает Рейман Алексей.

Ответ:

x=2/3

Объяснение:

у = 4(2х – 3) – 3(- 0,5х – 2)

y=8x-12+1,5x+6

y=9,5x-6

y=x/2

9,5x-6=0,5x

9,5x-0,5x=6

9x=6

x=2/3