З пункту A в пункт B вийшов пишохід. Через 2 години назустріч йому з пункту B виїхав велосипедист.

Відстань між пунктами дорівнює 68 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 12 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

5 - 2 = 3 год різниця в часі між виходом і зустріччю пішохода і велосипедиста

Нехай швидкість пішохіда - х км/год, тоді швидкість велосипедиста

(х + 12) км/год . Складємо рівняння:

5х + 3(х + 12) = 68

5х + 3х + 36 = 68

8х = 68 - 36

8х = 32

х = 32 : 8

х = 4 км/год швидкість пішохіда

х + 12 = 4 + 12 = 16 км/год швидкість велосипедиста