в океані довжина хвилі сягає 270 м , а її період дорівнює 13,5 с. Визначте швидкість поширення

такої хвилі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гоппе Ирина.

Ответ:

Дано :(лямда) =270 м

T=13,5 с

Знайти :(швидкість) -?

Розв'яз:

V=(лямда):Т

[V] = м/с

V=270/13,5= 20 м/с

В-дь:V=20м/с