пжжж Камінь упав з гори висотою 15 м. Яку швидкість мав камінь перед ударом об землю? Опором

повітря знехтувати. пжжжжж дам много балов пжжжжж срочнооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

Ответ:

V = 20 м/с

Объяснение:

Eп=Ек

mgh = mV^{2}V2 /2

gh = V^{2}V2 /2

V = \sqrt{2gh}2gh = \sqrt{2*10*20}2∗10∗20 = 20 м/с