Камінь упав з гори висотою 20 м. Яку швидкість мав камінь перед ударом об землю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Kaliningrad Lefutur.

Еп0=Ек1

mgh=mu²/2 ║÷m

gh= u²/2

u= \sqrt{2gh}

u= \sqrt{2*10*20} = 20 м/с