Камінь упав з гори висотою 20 м. Яку швидкість мав камінь перед ударом об землю? Опором повітря

знехтувати.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

V = 20 м/с

Объяснение:

Eп=Ек

mgh = mV^{2}/2

gh = V^{2}/2

V = \sqrt{2gh} = \sqrt{2*10*20} = 20 м/с