Знайдіть об'єм 8 кг гасурозпишіть плііііз​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

m = 8 кг

ρ = 800 кг/м³

V - ?

============

Объём керосина:

V = m / ρ = 8 / 800 = 0,01 м³ или 10 л