Визначте тиск гасу на дно цистерни якщо рівень гасу в цистерні 4 м густина гасу 800/кгм3​


Ответы на вопрос

Отвечает Басакина Анастасия.

Дано:

h=4 м

ρ=800 кг/м3

g=10 Н/кг

p-?

Розв'язання:

p=ρgh=800×10×4=32000 (Па)

Відповідь:Тиск гасу на дно цистерни 32000 Па.