Швидкість легкового автомобіля у 2 рази більша за швидкість вантажного, а маса вантажного

автомобіля у 2 рази більша за масу легкового. Порівняйте значення кінетичної енергії легкового Е1 і вантажного Е2 автомобілів

Ответы на вопрос

Отвечает Жиляева Юличка.

Відповідь:

Е2 = 2Е1

Пояснення:

Кин. ен. автомобиля = m*(2V)²/2

Кин ен. грузовика = 2m*V²/2

Домножаем на 2. И видим

m*(2V)² – легк = m*4V²

2m*V² – груз.