ПРОШУ ПОМОЩИ!!!!! Швидкість легкового автомобіля у 2 рази більша за швидкість вантажного, а маса

вантажного автомобіля у 2 рази більша за масу легкового. Порівняйте значення кінетичної енергії легкового Е1 і вантажного Е2 автомобілів. А) Е1=Е2. Б) Е1=2Е2. В)Е2=2Е1. Г)Е1=4Е2. Д)Е2=4Е1.

Ответы на вопрос

Отвечает Конотоп Варя.

Ответ:

В)Е2 = 2Е1

Объяснение:

Кин. ен. автомобиля = m*(2V)²/2

Кин ен. грузовика = 2m*V²/2

Домножаем на 2. И видим

m*(2V)² – легк = m*4V²

2m*V² – груз.

Закрепи, если не трудно)