Швидкість легкового автомобіля у 4 рази більша за швидкість вантажного, а маса вантажного

автомобіля у 2 рази більша за масу легкового. Порівняйте значення кінетичної енергiї легкового Е1 вантажного Е2 автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Николайчук Христя.

Ответ:

Ml=Mb/2

Vl=Vb*4

Eк.b.=\frac{2Ml*(\frac{Ml}{4})^{2} }{ 2}

Eк.l.=\frac{Ml*(Vl)^{2}}{2 }

Eк.l.=0.5*Ml*Vl^2

Eк.b.=0.125*Ml*Vl^2

Из этого выходит что кинетическая энергия легкового автомобиля в 0.5/0,125 раз (4) больше.