Швидкість легкового автомобіля у 4 рази більша за швидкість вантажного, а маса вантажного

автомобіля у 2 рази більша за масу легкового. Порівняйте значення кінетичної енергії легкового Е1 і вантажного Е2 автомобілів. А) Е1=Е2. Б) Е1=2Е2. В)Е1=4Е1. Г)Е1=8Е2.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

Ответ:

Б) Е1=2Е2

Объяснение:

V1 = 4*V2

m1=m2/2

E1/E2 = ?

E1 = m1*V1^2 / 2 = (m2 *4*V2^2) / 4 = m2*V2^2

E2 = m2*V2^2 / 2

Е1/Е2 = (m2*V2^2) / (m2*V2^2 / 2) = 2 раза

Б) Е1=2Е2