Вантажний і легковий автомобілі рухаються по прямій дорозі назустріч один одному. Маса вантажного

автомобіля 5 т, а маса легкового автомобіля 2,5 т. Швидкість вантажного автомобіля 60 км/год, а швидкість легкового 120 км/год. Вкажіть правильне твердження. 1) імпульс легкового автомобіля 48 кг∙м/с; 2) імпульси обох автомобілів рівні за модулем; 3) імпульс вантажного автомобіля 300 кг∙м/с; 4) імпульси вантажного і легкового автомобілів напрямлені однаково;

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Макс.

Ответ:

только 2)

Объяснение:

Импульсы у данных машин такие:

p1=m1v1=5000*60/3,6=83 333,(3) кг*м/с

p2=m2v2=2500*120/3,6=83 333,(3) кг*м/с

И едут они против друг друга, потому они коллинеарны, а не одинаково направлены