Предмет знаходиться на відстані 3 м від збиральної лінзи, а зображення – на відстані 15 см.

Порівняйте розміри зображення та предмета

Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

d = 3 м, f = 0,15 м. Г = H/h = f/d = 0,15/3 = 0,05, H = 0,05h – в 20 разів менше.