Швидкість пароплаву — 36 км/год . Скільки обертів за хвилину роблять колеса двигуна, радіус яких —

4 м. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! КАК МОЖНО БЫСТРЕЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Снежана.

Дано: V=36 км/ч=10 м/с; R=4 м; t=60 с; n - ?

--------------

n=S/(2πR)=V*t/(2πR)=

10*60/(2π*4)=600/(8π)=75/3,14≈23,88≈24 оборота.

------------

Можно и в минутах.

V=36 км/ч=600 м/мин; t=1 мин; R=4 м; n - ?

n=V*t/(2πR)=600*1/(8π)≈24 оборота.