3 целых 1/5-(- 4 целых 1/7)


Ответы на вопрос

Отвечает Искусных Наталья.

Ответ:

257/35

Пошаговое объяснение:

Мінус на мінус дає плюс

3 1/5 - (-4 1/7) = 3 1/5 + 4 1/7

Далі знаходимо найближчий спільний дільник, 35

3 7/35 + 4 5/35 = 112/35 + 145/35 = 257/35