5. Всюдихід діє на болотистий грунт iз силою 62000 Н. Який тиск створює всюдихід на грунт, якщо

площа його гусениць становить 2,2 м²? (1 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Алехин Савелий.

F = 60000 H
S = 2,4 M^2
P=?
P = F / S = 60000 / 2.4 = 25 кило Паскалей