Всюдихід діє на болотистий грунт із силою 60000 Н. Який тиск створює всюдихід на грунт, якщо площа

його гусениць становить 2,4 м2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Симон Катя.

Ответ:

Объяснение:

F = 60000 Н

S =  2,4 м^2

P = ?

P = F / S = 60000 / 2.4 = 25 кило Паскалей