Всюдихід діє на болотистий грунт із силою 40 кН. Який тиск створює всюдихід на грунт, якщо площа

його гусениць становить 2 м2? а)0,05 кПаб)20 кПав)320 кПа​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Марсель.

Відповідь: б)20 кПа

Пояснення:

F= 40 кН =40·10³ Н       р=F/S

S= 2 м²                               р=40·10³/2=20·10³ Па =20 кПа

______________-

р -?