Срочно КР даю все бали 45, но только за нормальний ответ с решениями в тетрадке. Контрольна

робота № 4 з теми «Тиск. Закон Архімеда. Плавання тіл» 2 варіант 1. Посудини, з'єднані між собою в нижній частині так, що між ними може перетікати рідина. (1 бал) а) Атмосферний тиск б) Закон Паскаля в) Гідростатичний тиск г) Сполучені посудини 2. Одиницею вимірювання в СІ сили Архімеда є: (1 бал) а) м 2 б) кг/м3 в) Н г) Па 3. Гідростатичний тиск визначається за формулою: (1 бал) а) p = ρgh б) F = ρgV в) F = ρghS г) = 4. Подайте в міліметрах ртутного стовпа тиск 127 кПа. (1 бал) 5. Ящик тисне на підлогу із силою 600 Н. Який тиск створює на підлогу ящик, якщо площа його основи 0,3 м2 ? (2 бали) 6. У відкритій цистерні, яка наповнена до рівня 4 м, знаходиться рідина. Її тиск на дно цистерни дорівнює 28 кПа. Знайдіть густину цієї рідини. (Дію атмосферного тиск не враховуйте) (1 бал) 7. Площа малого поршня гідравлічної машини 10 см2 , на нього діє сила 1 кН. Яку силу необхідно прикласти до великого поршня, щоб поршні були в рівновазі? Площа великого поршня 500 см2 . (2 бали) 8. На поверхні води плаває тіло правильної форми. Знайдіть об’єм тіла, якщо його маса 70 кг, а об’єм частини тіла над водою дорівнює 7 дм3 . (3 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Янаева Катёна.

1.Г

2.В

3.А

4. 127кПа = 127000Па : 133,3рт. ст. ≈ 952,7 мм рт ст

5. За формулою P=F:S

P=600Н:0,3м=2000Па=2кПа

6.За формулою p=pgh

p=28000Па:10м:c²×4m=700кг/м³

7. За формулою

F2/F1=S2/S1

F2=(F1×S2):S1

F2=(1кН×500см²):10см²

8.За формулою

m×g=po×g(V-V1)

V=m:po+V1=70:1000+0,007=0,077м³