Допоможить!!!! Будь -ласка….!!!!! Ємність першого конденсатора більше ємності другого

конденсатора втричі. При послідовному з’єднанні їх загальна ємність менше ємності другого конденсатора на 5 мкФ. Яка ємність у кожного конденсатора окремо і яка їх ємність при паралельному з’єднанні?

Ответы на вопрос

Отвечает Голявин Илья.

Позначимо ємність першого конденсатора як C1, а ємність другого конденсатора як C2.

C1 = 3C2 (бо "ємність першого конденсатора більше ємності другого конденсатора втричі").

1 / (1/C1 + 1/C2) = C2 - 5 (бо "при послідовному з’єднанні їх загальна ємність менше ємності другого конденсатора на 5 мкФ").

Можемо вирішити цю систему рівнянь, щоб знайти ємності кожного конденсатора окремо:

C1 = 15 мкФ

C2 = 5 мкФ

Тепер, щоб знайти їх загальну ємність при паралельному з’єднанні, ми повинні просто додати їх разом:

C1 + C2 = 15 мкФ + 5 мкФ = 20 мкФ

Отже, ємності конденсаторів окремо становлять 15 мкФ та 5 мкФ відповідно, а загальна ємність при їх паралельному з’єднанні - 20 мкФ