При паралельному з’єднанні двох конденсаторів їх загальна ємність становить 8 мкФ. Знайти ємність

одного з конденсаторів, якщо ємність іншого становить 3 мкФ.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Андрей.
При паралельному з'єднанні конденсаторів загальна ємність визначається сумою їхніх ємностей. Тобто, якщо одна ємність позначена як С₁ = 3 мкФ, а загальна ємність паралельного з'єднання позначена як С, то ми можемо записати:

C = C₁ + C₂,

де C₂ ємність другого конденсатора, яку ми хочемо знайти.

За умовою, загальна ємність паралельного з'єднання становить 8 мкФ, тому ми можемо записати:

8 мкФ = 3 мкФ + C₂.

Щоб знайти C₂, ми можемо відняти 3 мкФ з обох боків рівняння:

8 мкФ - 3 мкФ = C₂.

Отже, ємність другого конденсатора C₂ становить 5 мкФ.
Отвечает Смирнова Анна.

Ответ:

Відповідь:

5 мкФ

Пояснення: При паралельному з'єднанні С=С1+С2.

Значить С1 = С-С2 = 8-3 = 5 (мкФ)

Объяснение: