При послідовному з'єднанні двох конденсаторів їх загальна ємність становить 1,5 мкФ. Знайти ємність

одного з конденсаторів, якщо ємність іншого дорівнює 2 мкФ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Катя.

Відповідь:

6мкФ

Пояснення:

При послідовному з’єднанні конденсаторів ємність дорівнює 1/С=1/С1 + 1/С2;

1/С2=1/С -1/С2=1/1,5 -1/2 =1/6; С2=6мкФ