6. Чому дорівнює оптична сила лінзи, фокуснавідстань якої дорівнює 50 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисенко Лиза.

Ответ:

2 дптр

Объяснение:

F = 50 см = 0,5 м

D - ?

==========

D = 1 / F = 1 / 0,5 = 2 дптр