СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 40 БАЛОВ 1. Оптична сила однієï лінзи дорівнює -2 дптр, а другої

+2 дптр. Чим відрізняються ці лінзи? 2. Фокусна відстань однісі лінзи +0,5 м, а другої +1 м. Яка лінза має більшу оптичну силу? 3. Оптична сила лінзи дорівнює -1,6 дптр. Якою є фокусна відстань цієї лінзи? Яка це лінза - збиральна чи розсіювальна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Амонов Ином.

Ответ:

Объяснение:

1)

-2 дптр -вогнутая линза рассеивающая

+2 дптр. - выпуклая линза собирающая

2)

F1 = +0,5 м

F2 =  +1 м

D1 = 1/F1 = 1/ 0.5 = +2  дптр

D2 = 1/F2 = 1/ 1 = +1  дптр

Большая оптическая сила у линзы с меньшим фокусным расстоянием.

3)

D = -1,6 дптр.

Так как знак минус - линза рассеивающая

F = 1/D = 1 / (-1.6) = -62,5 см