візок масою 50 кг рухається зі швидкістю 3м/с .Його наздоганяє хлопець масою 60 кг.З якою швидкістю

біг хлопець якщо після того як він застрибнув на візок ,швидкість візка збільшилась до 6 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.

Ответ:8.5 м/с.

Объяснение:Система візок-хлопець після застрибування хлопця на візок може розглядатися як замкнена система, де після взаємодії внутрішніх сил сума імпульсів залишається постійною.

Початковий імпульс системи:

p1 = m1v1 + m2v2 = 50 кг * 3 м/с + 60 кг * u, де u - шукана швидкість хлопця після застрибування.

Кінцевий імпульс системи:

p2 = (m1 + m2) * v, де v - кінцева швидкість візка після застрибування хлопця, яка становить 6 м/с.

Оскільки сума імпульсів залишається постійною, ми можемо прирівняти початковий і кінцевий імпульси:

m1v1 + m2u = (m1 + m2) * v

Підставивши відомі значення, отримаємо:

50 кг * 3 м/с + 60 кг * u = (50 кг + 60 кг) * 6 м/с

150 кг + 60 кг * u = 660 кг * м/с

60 кг * u = 660 кг * м/с - 150 кг

60 кг * u = 510 кг * м/с

u = 510 кг * м/с / 60 кг = 8.5 м/с

Отже, швидкість бігу хлопця після застрибування на візок становить 8.5 м/с.