Щоб потрапити з Житомира у національний дендрологічний парк «Софіївка», група туристів проїхала 1/5

шляху автобусом по дорозі, а решту шляху – на квадроциклах. Обчисліть середню швидкість групи, якщо швидкість автобуса дорівнювала 50 км/год, швидкість квадроциклів – 40 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Ответ:

3/125 км/год

Объяснение:

1 / с. ш. = (1/5) * (1 / 50 км/год) + (4/5) * (1 / 40 км/год)
1 / с. ш. = (1/250) + (4/200)
1 / с. ш. = (1/250) + (1/50)
1 / с. ш. = (5/1250) + (25/1250)
1 / с. ш. = 30/1250
1 / с. ш. = 3/125
Отже, середня швидкість групи туристів, яка подолала шлях автобусом і квадроциклами, дорівнює 3/125 км/год або приблизно 0.024 км/год.