Людина проходить шлях від магазину до школи - 450м за 3 хвилини. З якою швидкістю іде людина?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайдак Слава.

Швидкість = Відстань / Час

Швидкість = 450 м / 3 хвилини = 150 метрів на хвилину

Отже, швидкість людини становить 150 метрів на хвилину.

Отвечает Рожкова Маруся.
Спочатку треба перевести хвилини у секунди. 3хв=180с
тепер можемо вирішувати
v=S/t
v= 450/180
v= 2,5 м/с