Щоб потрапити зі Львова у віддалений куточок Карпат група туристів поїхала 3/4 шляху автобусом, а

решту шляху пішим ходом гірськими стежками. Взначте середню швидкість руху групи якщо швидкість руху автобуса 72 км /год а швидкість туристів 30 м/хв ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!! ЗАВТРА УРОК

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.

Ответ:

Объяснение:

S1 = S*3/4

S2= S/4

V1 = 72 км /ч = 20 м/с

V2 = 30 м/мин = 0,5 м/с

Vc = ?

t1 = S1 / V1 = 3*S / 4*V1 = S*3 / 80

t2 = S2 / V2 = S / 4*V2 = S / 2

t = t1+t2 = (S*3 / 80) + (S/2) = 43*S / 80

S1+S2 = S

Vc = S / (t) =  S / (43*S / 80) = 80 / 43 == 1.86 м/с == 2 м/с == 7 км/ч