Помогите плиз Щоб потрапити зі Львова у віддалений куточок Карпат група туристів поїхала 3/4

шляху автобусом, а решту шляху пішим ходом гірськими стежками. Взначте середню швидкість руху групи якщо швидкість руху автобуса 72 км /год а швидкість туристів 30 м/хв

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Объяснение:

S1 = S*3/4

S2= S/4

V1 = 72 км /ч

V2 = 30 м/мин = 1,8 км/ч

Vc = ?

t1 = S1 / V1 = 3*S / 4*V1 = S*3 / 288 = S / 96

t2 = S2 / V2 = S / 4*V2 = S / 7.2

t = t1+t2 = (S / 96) + (S/7.2) = 103.2*S / 691.2

S1+S2 = S

Vc = S / (t) =  S / (103.2*S / 691.2) == 7 км/ч