Авто почало гальмувати при швидкості 54 км год . З яким прискоренням відбувалося гальмування до

зупинки автівки, якщо воно тривало 0.5 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Аверина Полина.

Объяснение:

V⁰=0

V=54км/год= 54000/3600=15м/с

t=0,5хв=30с

а-?

а=(V-V⁰)/t=(15-0)/30=0,5м/с²