ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! САМЫЙ КРАЙНИЙ СРОК ДО 00:00 ЭТОГО ВЕЧЕРА - ОТДАЮ 40 БАЛОВ Задача 1. Водій вимкнув

двигун автомобіля і почав гальмувати на горизонтальній дорозі при швидкості 72 км/год. Визначити гальмівний шлях автомобіля, якщо коефіцієнт тертя під час гальмування дорівнює 0,2. Задача 2. Горизонтальною дорогою тягнуть за мотузок під кутом 300 санки звантажем, загальна маса яких 80 кг. Сила натягу 50 Н. Визначити коефіцієнттертя ковзання, якщо санки рухаються рівномірно та з прискоренням 0,15 м/с2. Задача 3. Якої швидкості набувають санки наприкінці спуску з гори заввишки 10 м, кут нахилу якої до горизонту становить 300? Коефіцієнт тертя між санками і снігом дорівнює 0,2. Швидкість санок на початку схилу дорівнює 0. Задача 4. До якої максимальної швидкості зі старту може розігнатися автомобіль за 10 с рівноприскореного руху, якщо коефіцієнт тертя між шинами та дорогою дорівнює 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Настя.

Ответ:

1 Fтр=ma (1)  a=Vo/t (2) Fтр=μmg (3) s=Vot-at^2/2=Vot/2 (4) Решая совместно все уравнения с (1) по (4), получаем, что S=μgt^2/2

2 Горизонтальною дорогою  тягнуть за мотузку сани масою  100 кг. Визначте, з яким прискоренням

рухаються сани, якщо сила натягу мотузки 

120 Н  утворює з горизонтом

кут  300.  Коефіцієнт тертя ковзання  0,066.

Дано m=100 кг T=120 Н α=30 градусов  k=0,066    a - ?

Делаем рисунок 

Уравнение динамики ma=T+mg+N+Fтр  ( векторная запись)

ОX:    m*a= T*cosα - k*N

OY:  T*sinα+N- m*g=0

N= m*q-T*sinα

а= (T*cosα-k*(m*q-T*sinα)/m=(120*0,86 - 0,066*(100*9,8-120*0,5)/100=...

c0s30= √3/2

sin30=0,5

Вычисления сам

Объяснение: