відстань від предмета до збиральної лінзи 20 см а відстань від лінзи до зображення 40 см.Визначте

збільшення лінзи.​

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

7,5 дптр

Объяснение:

d=0.2 м     f=0.4 м    D=?

===

D=1/d+1/f=1/0.2+1/0.4=7.5 дптр

=========================