Автомобіль може розігнатися зі старту до швидкості 198 κм\год за 11 с. На якій відстані він може

розігнатися до швидкості 90 κм\год?

Ответы на вопрос

Отвечает Карамышева Ариша.

ОтДля того щоб розрахувати відстань, на якій автомобіль може розігнатися до швидкості 90 км/год, вам потрібно використовувати рівняння руху зі сталою прискореністю.

Дані:

Початкова швидкість (u) = 0 км/год (оскільки автомобіль стартує зі старту).

Закінчена швидкість (v) = 90 км/год.

Час (t) = 11 с.

Швидкість (v) = 198 км/год.

Спершу переведемо усі одиниці в метри і секунди:

1 км = 1000 м,

1 год = 3600 с.

Початкова швидкість в м/с буде:

u = 0 км/год * (1000 м / 1 км) / (3600 с / 1 год) = 0 м/с.

Закінчена швидкість в м/с буде:

v = 90 км/год * (1000 м / 1 км) / (3600 с / 1 год) = 25 м/с.

За рівнянням руху зі сталою прискореністю:

v = u + at,

де "a" - прискорення, яке потрібно знайти. Ми знаємо "v," "u" та "t." Підставимо ці значення:

25 м/с = 0 м/с + a * 11 с.

Тепер можемо знайти прискорення "a":

a = (25 м/с) / (11 с) ≈ 2.27 м/с².

Тепер ми можемо використовувати друге рівняння руху, щоб знайти відстань (s) за допомогою знань про прискорення:

s = ut + (1/2)at².

Підставимо відомі значення:

s = 0 м/с * 11 с + (1/2) * 2.27 м/с² * (11 с)² ≈ 27.51 м.

Отже, автомобіль може розігнатися до швидкості 90 км/год на відстані приблизно 27.51 метрів.вет:

Объяснение: