ПОМОГИТЕ СРОЧНО НУЖНО!! На показових виступах на Київському Хрещатику влітку 2001 року спортивний

автомобіль «Макларен-Мерседес» зі старту розігнався до швидкості 100,44 км/год. Продовжуючи рухатися з тим же прискоренням, він за наступні 4,5 с досяг максимальної швидкості, перевищивши попередню у 2,5 раза. Через який час після старту та на якій відстані автомобіль досяг своєї максимальної швидкості?

Ответы на вопрос

Отвечает Юраш Ваня.

Ответ: 7,5с; 261,6м

Объяснение:

Дано:

Vo=100,44км/ч=27,9м/с

t=4,5с

V=2,5Vo

--------------

t-?; S-?

V=Vo*2,5=27,9*2,5=69,75м/с

а=(V-Vo)/t=(69,75-27,9)/4,5=9,3м/с²

V=at

t=V/a=69,75/9,3=7,5с

S=at²/2=9,3*7,5²/2=261,6м