Автомобіль через 10 с набирає швидкість 20 м/с. З яким прискоренням рухається автомобіль? Через

який час його швидкість стане дорівнювати 108 км/год, якщо він буде рухатися з тим самим прискоренням?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
T = 10c
V = 20м/с
Vo = 0
V1 = 108 км/ч = 30м/с
_________________________
а - ?  t1 - ?
-------------------------------------
V = Vo + a·t    при Vo = 0 имеем V - a·t → a = V/t = 20/10 = 2(м/с²)
V1 = Vo + a·t1 или V1 = a·t1 → t1 = V1/a = 30/2 = 15(c)
----------------------------------------------
Ответ: ускорение а = 2м/с²; через 15с от начала движения автомобиль достигнет скорости 108км/ч