В ботанічному саду по дереву повзе гусінь. За добу вона спочатку рівномірно піднімається на

висоту 6м, а потім з тією ж швидкістю рівномірно опускається на 4 м. Висота дерева 14м. a. Через скільки днів вона досягне вершини дерева? (2 бали) b. Якщо вона почала рухатись 27 жовтня о 10:00 год, то коли і о котрій годині вона досягне вершечка дерева? даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Рина.

Ответ:

Объяснение:

t=24 гoд

S=S₁+S₂=6+4=10 м

h=14 м

Дата о=27 жовтня о 10:00 год

a) t₁  ,     b) Дата 1

υ=S/t=10/24=5/12 м/год;  a) t₁=h/υ=14/(5/12)=33,6 год=1 доб 9 год 36 хв;

b) Дата 1= 28 жовтня о 19:36 год