М'ячь який кинули з поверхни земли вертикально вгору,впав через 10с. З якою швидкистю кинули м'яч i

на яку висоту вiн пiднявся Срочно пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Бездетко Алексей.

Для розрахунку швидкості, з якою кинули м'яч, використовуємо рівняння руху тіла під дією сили тяжіння:

v = v0 - gt

де:

v - швидкість тіла в момент часу t

v0 - початкова швидкість тіла

g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²)

t - час руху тіла

Відомо, що м'яч впав через 10 секунд (t = 10 с). При цьому його швидкість в момент удару об землю дорівнює нулю (v = 0). Начальна швидкість м'яча дорівнює v0.

Підставляючи ці значення в рівняння, отримаємо:

0 = v0 - 9,8 * 10

v0 = 98 м/с

Отже, м'яч кинули з початковою швидкістю 98 м/с.

Для розрахунку висоти, на яку піднявся м'яч, використовуємо рівняння підйому тіла під дією сили тяжіння:

h = v0^2 / 2g

де:

h - висота підйому тіла

v0 - початкова швидкість тіла

g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²)

Підставляючи значення початкової швидкості, отримаємо:

h = 98^2 / 2 * 9,8

h = 44 м

Отже, м'яч піднявся на висоту 44 метрів.

Відповідь:

Відповідь:Початкова швидкість м'яча - 98 м/с

Відповідь:Початкова швидкість м'яча - 98 м/сВисота підйому м'яча - 44 метри