М'яч який кинули з поверхні землі вертикально в гору,впав через 3 с З якою швидкістю кинули мяч і

на яку висоту він піднявся

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дина.
Учитуя то чтj ускорение поднятия вверх мяча и его падения равны то и время одинаковое! t(вгору)=t(вниз)=1.5с!
Початкова шв падіння мяча =0. тоді висота падіння gt2/2=10*2.25/2=11.25м
Швидкысть з якою потрыбно кинути мяч вгору визначаеться за формулою h=U2-U02/2g
11.25=-U02/-20
U02=11.25*20
Досчитай сам я без калькулятора)