Р=400Пе. V=8м3 m=1,2кг М(СО2) Т-?


Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дарья.

Ответ:

Для вирішення вашого завдання, де ми маємо стосунок маси до об'єму та тиск до єдиниці стосункової маси (P = 400Pe, V = 8 м³, m = 1,2 кг, і речовина - СО2), можемо використати ідеальний газовий закон:

PV = nRT

де:

P - тиск

V - об'єм

n - кількість речовини (в молекулах)

R - універсальна газова стала

T - температура в кельвінах

Ми знаємо об'єм (V = 8 м³) і кількість речовини (m = 1,2 кг), тому ми можемо знайти кількість молекул, використовуючи масу і молекулярну масу СО2 (М):

n = m / M

Тепер, ми можемо підставити це значення в ідеальний газовий закон і розв'язати для температури (T):

PV = (m / M)RT

T = (PV * M) / (m * R)

Підставимо відомі значення:

P = 400Pe (де Pe - тиск, який не намагається знайти)

V = 8 м³

m = 1,2 кг

M (СО2) = 44 г/моль (молекулярна маса діоксиду вуглецю)

Значення універсальної газової сталої R можна взяти приблизно 8,31 Дж/(моль·К).

Тепер підставимо ці значення:

T = (400Pe * 8 м³ * 44 г/моль) / (1,2 кг * 8,31 Дж/(моль·К))

T ≈ (1408000Pe) / (9.972 кг·К/моль)

Тепер ви можете обчислити значення температури (T), коли ви знаєте значення тиску (Pe). Зверніть увагу, що одиниці тиску повинні бути у Паскалях (Па).