Терміново допоможіть !!!!! Точку в позначено на відрізку КМ, довжина якого 20 см. Відрізок КВ у 3

рази довший за відрізок ВМ. Знайдіть довжину відрізка КВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Родькин Алексей.

Спробуємо розв'язати задачу крок за кроком.

Нехай довжина відрізка ВМ дорівнює x см. Тоді довжина відрізка КВ буде 3x см, оскільки КВ у 3 рази довший за ВМ.

За умовою задачі, довжина відрізка КМ дорівнює 20 см. Таким чином, довжина КМ дорівнює сумі довжин КВ і ВМ:

КМ = КВ + ВМ.

Підставляючи значення, отримаємо:

20 см = 3x см + x см.

Об'єднуючи подібні члени:

20 см = 4x см.

Тепер розділімо обидві частини рівняння на 4:

x = 5 см.

Отже, довжина відрізка ВМ дорівнює 5 см, і довжина відрізка КВ (який у 3 рази довший за ВМ) дорівнює 3x = 3 * 5 см = 15 см.

Відповідь: довжина відрізка КВ дорівнює 15 см.