Завдання домашньої роботи з геометрії на 15.09 1) Точка С належить відрізку AB. AC = 4 см, CB = 5

см. Знайти довжину відрізка АВ. 2) Точка С - середина відрізка AB, довжина якого12 см. Точка D належить відрізку AB і розміщена від точки С на відстані 3 см. Знайти довжину відрізка BD. 3) Точка А належить відрізку РМ, відрізок AP у 5 разів довший за відрізок АМ. Знайти довжину відрізка AM, якщо РМ = 30см. 4) Точка В лежить на прямій AF між точками AiF. Знайти довжину відрізка АВ, якщо AF = 18 см, а відрізок BFна 4 см довший за відрізок AB.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савичкина Полина.

1) АВ=АС+ВС=4+5=9  см

2) АС=ВС=12:2=6 см. Якщо точка D розміщена справа від точки  С, то ВD=6-3=3 см;  якщо точка D розміщена зліва від точки  С, то

ВD=6+3=9 см.

3) Нехай АМ=х см, тоді АР=5х см.  х+5х=30;   6х=30;  х=5.  АМ=5 см.

4) Нехай АВ=х см, тоді ВF=х+4 см;  х+х+4=18;  2х=14;   х=7.  АВ=7 см.