ОЧЕНЬ МНОГО БАЛОВ Перші 8,6 км шляху тіло рухалося зі швидкістю 4,7 км/год, наступні 4,2 км зі

швидкістю 5,2 км/год, останні 9,5 км зі швидкістю 6,3 км/год. Визначте середню швидкість на всьому шляху. Відповідь надайте у км/год, округливши результат до десятих. без решения можно, важен только ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Курненкова Валерия.

Ответ:

5,4 км/год.

Объяснение:

Щоб знайти середню швидкість, треба весь пройдений шлях розділити на весь затрачений час.

t=8,6/4,7 + 4,2/5,2 + 9,5/6,3 = 4,1 год.

S=8,6 + 4,2 + 9,5 = 22,3 км

Vсер=22,3:4,1=5,4 км/год.