Помогите пожалуйста 1. Автобус проїхав 30 км зі швидкістю 60 км/год, наступні 20 км зiшвидкістю

80 км/год. Визначте середню шляхову швидкістьавтобуса за весь час руху.2.Автомобіль впродовж 1 год рухався по шосе зі швидкістю 70км/год, наступні 30 км він їхав зі швидкістю 60 км/год, а останні20 км він проїхав за 0,5 год. Визначте середню швидкість рухуавтомобіля на всьому шляху.** Побудуйте графіки шляху та швидкості руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаковец Ярик.

Ответ:

Объяснение:

1. (60+80)/2=70 км/год

2. 20/0.5=40 км/год

(70+60+40)/3=57 км/год