З башти висотою h=25 м горизонтально кинуто камінь з початковою швидкістю v0 =10 м/с. На якій

відстані l від основи башти камінь впаде на землю? Знайдіть переміщення каменя s. Пожалуйста очень СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Валевская Катя.

Ответ:

22,4 м

Объяснение:

h=25 м    vo=10 м    s=?

===

h=g*t²/2   (t - время полёта)

t=√(2*h/g)

s=vo*t=vo*√(2*h/g)=10*√(2*25/10)≈22.4 м

=======================