ДУЖЕ СРОЧНО ... ПОМОЖІТЬ Довжина хвилі 100м, а період хвилі 5с. Яка швидкість хвилі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Ответ: хз V=λ/T  Значить V=100/5 Відповідь 20

Объяснение:

навіть тесла прихерів

λ-100 м

T-5 с