1) Яка довжина електромагнітної хвилі з частотою 5,2⋅10^14Гц у склі, якщо швидкість

електромагнітної хвилі у цьому середовищі 2,6⋅10^8м/с. 2)Яка частота електромагнітної хвилі, що поширюється у воді, якщо у цьому середовищі вона має довжину 4,5⋅10^-4 м і швидкість 2,3⋅10^8 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

5*10^-7 м і 5,11 * 10^11 Гц

Объяснение:

   Довжина електромагнітної хвилі може бути обчислена, використовуючи формулу: довжина хвилі = швидкість світла / частота.

   Тому, довжина електромагнітної хвилі з частотою 5,2*10^14 Гц у склі дорівнює: 2,6*10^8 м/с / 5,2*10^14 Гц = 5*10^-7 м.

   Частота електромагнітної хвилі може бути обчислена, використовуючи формулу: частота = швидкість світла / довжина хвилі.

   Тому частота електромагнітної хвилі, що розповсюджується у воді, дорівнює: 2,3 * 10^8 м/с / 4,5 * 10^-4 м = 5,11 * 10^11 Гц.