З башти що має висоту 25 м горизонтально кинуто камінь за початковою швидкістью 10 м/c.На якій

відстані від основи башти він упаде на землю ?

Ответы на вопрос

Отвечает Моренец Елена.

Ответ:

22.4 м

Объяснение:

h=25 м     vx=10 м/с     s=?

===

h=g*t²/2   -----> t=√(2*h/g)

s=vx*t=vx*√(2*h/g)=10*√(2*25/10)≈22.4 м

==================================