Нагрівальним елементом праски до кінців якого прикладено напругу 220 В за 0,5 хв пройшов заряд 300

Кл. Визначте силу струму в нагрівальному елементі та опір елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:

Объяснение:

U=220 B

t=0.5 мин= 30 c

q=300 Кл

I=q/t=300/30=10 A

R=U/I=220/10=22 Ома