Енергії в них відбуваються? 2. Нагрівальним елементом праски, до кінців якого прикладено напругу

220 В, за 0,5 хв пройшов заряд 300 Кл. Визначте силу струму в нагріваль- ному елементі та опірелемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.

Ответ:

I=q/t=300/10=10 A

Объяснение:

0,5хв=30 секунд, Опір: R=U/I=220/10=22 Om*m

Знак /= Це згачок ділення якщо, що!